0
Požiadajte o zavolanie
Runy škandinávskych Vikingov - magická sila starovekých znakov od múdrych škandinávcov.
Dar od Odina, amulety s čarovnými runami chránili ľudí na celom svete proti stratám, utrpeniam a nešťastiam stovky rokov.
  • Prilákajte peniaze

  • Vyriešte problémy

  • Ovplyvnite priebeh udalostí

Objednajte si runu za 49

obvyklá cena 98 €

Dnes je k dispozícii 50% zľava
Čo sú runy?
Podľa legendy z bohatej škandinávskej mytológie, vedomosti o runách sú na tomto svete prítomné od jeho prvých dní. Boli uložené v samom srdci vesmíru - strome života . Aby sme pochopili tajnú silu rún, panovník všetkých škandinávskych bohov a kráľ Asgardu Odin sa obetoval - prebodol svoje srdce vlastným oštepom, a takto prišpendlený na Strome života strávil deväť dní a nocí visiac hore nohami, až kým mu konečne neboli odhalené runy. Potom, čo sa dozvedel o všetkej moci a svätosti týchto symbolov, Odin získal schopnosť počuť runy. Potom rýchlo interpretoval každé posvätné znamenie ako grafický symbol, ktorý bude jasný pre každého človeka.
Ak sa pozriete do stredoveku spoločnej éry, zistíte, že runová abeceda bola chrbtovou kosťou starovekého germánskeho písomného systému, ako aj na mnohých iných územiach strednej Európy medzi 1. a 19. storočím.

Poradie písmen v runovej abecede sa konvenčne nazýva Futark (skratka zložená z prvých písmen v názvoch prvých šiestich rún).
Moc Fehu

Fehu je prvá runa radu Futark. Je to symbol získania duchovného a materiálneho blahobytu a šporenia a navyšovania hodnôt, ktoré už človek vlastní. Je venovaná bohyni lásky Freyi a bohu plodnosti a leta Freyrovi. V širšom zmysle je symbolom obrany a ochrany všetkého, čo bolo čestne získané a zaslúžené. Slúži tiež na prilákanie nových darov.

Objednajte si runu za 49
obvyklá cena 98
Dnes je k dispozícii zľava 50%
Medailón Fehu vás prinesie:
Finančné
šťastie

Blahobyt, nárast vašich úspor a šťastie v podnikaní

Duchovné
blaho

Pokoj, zabezpečenie vášho života a rešpekt medzi vašimi priateľmi a kolegami

Ochrana pred
všetkými stratami

Vaša polovička vás neopustí. Budete úspešní vo všetkých druhoch finančných operácií, budete ocenení v práci a vaša kariéra sa bude rozvíjať

Medailón Fehu je extrémne silný amulet, ktorý sa môže stať vašim nepostrádateľným pomocníkom pri riešení finančných problémov.
Naše runy

U nás si môžete kúpiť kombináciu Fehu rún pre materiálny a duchovný blahobyt a rad medailónov založených na iných runách a ich kombináciách. Pre úspech a sebarealizáciu; pre zdravie a dlhovekosť; pre nájdenie vašej pravej lásky a založenie dobrej rodiny; na ochranu pred zlým okom a talizman na dlhú cestu.

Objednajte si runu za 49 *
obvyklá cena 98
Dnes je k dispozícii zľava 50%
* Cena runy, ak si objednáte kombináciu
spätná väzba
Tu je to, čo zákazníci hovoria o našich runových medailónoch:
Ján, 32
pred 3 dňami

Aby som bol úprimný, bol som o takýchto veciach veľmi skeptický. Samozrejme, runy nikdy nevyriešia vaše problémy priamo, ale ... .. Rozhodol som sa kúpiť jeden amulet... Viete, energia, ktorú vyžaroval, ma nejako ovplyvnila, zmenila ma k lepšiemu, nejako ma napravila."Dobíja ma, a myslím, že mi to dáva odvahu. Môžem s istotou povedať, že po zakúpení amuletu sa môj život veľa zmenil. Niekoľko týždňov v mojom živote bolo niekoľko zaujímavých udalostí. Presťahoval som sa do nového bytu, dostal povýšenie a romantické rande. Takže presne to, čo bolo sľúbené, sa zlepšilo z hľadiska hmotného a duchovného blahobytu. Ale hlavnou vecou nie je nechať ujsť takéto šance a pokračovať v ceste k vášmu snu. Čo na to povedať? Som veľmi spokojný s mojím nákupom a odporúčam to!

Klára, 28
pred 3 dňami

Stručne povedané-je to niečo tajomného! Stále nemôžem prísť na to, ako to funguje, ale funguje to!) Kúpil som amulet len zo zvedavosti a môj život sa začal meniť . Najdôležitejšou udalosťou po zakúpení amuletu bolo, že som konečne dostal prácu vo veľmi vážnej spoločnosti! Teraz idem na služobné cesty, stretnem sa s novými zaujímavými ľuďmi a mám nové príležitosti. Teraz nosím amulet okolo krku kamkoľvek idem)